topliquidy@email.cz

Příchutě ARAMAX Shake and VAPE

Nabídka 3 položek zboží. Seřadit podle: názvu ceny nejnovější nejprodávanější

Příchuť Aramax Shake and Vape 12ml Virginia Tobacco

Cena:199 Kč
zobrazit detail
Tradiční virginský tabák... Oblíbené liquidy nyní i jako příchutě Shake nad Vape! Příchutě Aramax jsou dodávány v 60ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 12ml koncentrátu. Uživatel tak pouze přidá bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid.... Jedná se o koncentrát,..nejedná se o hotový liquid.
 

Příchuť Aramax Shake and Vape 12ml Berry Mint

Cena:199 Kč
zobrazit detail
Směs lesních plodů s chladivou dochutí ... Oblíbené liquidy nyní i jako příchutě Shake nad Vape! Příchutě Aramax jsou dodávány v 60ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 12ml koncentrátu. Uživatel tak pouze přidá bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid.... Jedná se o koncentrát, ...nejedná se o hotový liquid.
 

Příchuť Aramax Shake and Vape 12ml Strawberry Kiwi

Cena:199 Kč
zobrazit detail
Osvěžující kombinace čerstvých jahod a zralého kiwi... Oblíbené liquidy nyní i jako příchutě Shake nad Vape! Příchutě Aramax jsou dodávány v 60ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 12ml koncentrátu. Uživatel tak pouze přidá bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid.... Jedná se o koncentrát, do kterého se leje báze. ...nejedná se o hotový liquid.
 
 

 
 
 

0 Kč